Накладки на пороги з підсвіткою Hyundai Accent 2011-2017 - (тип Dynamic)

  • 2 800 грн

  • Код товара: DMLS-DIN-HYU-ACC11

Доступные опции

Накладки на пороги з підсвіткою DYNAMIC виготовлені спеціально для Hyundai Accent 2011-2017.

Даний автомобільний аксесуар виконує два завдання: захист поверхні порога від різного роду пошкоджень і цікавий елемент декору салону.

Принцип роботи накладок на пороги з підсвіткою дуже простий. При відкритті двері автоматично активується живлення конкретної накладки і Ви бачите відмінну світлову підсвітку з цікавим світловим ефектом. При закритті дверей підсвітка в накладці буде автоматично відключатися. Весь процес активації повністю автоматичний.

Даний товар має можливість вибору декількох кольорів підсвічування (білий, червоний, синій, блакитний, фіолетовий, зелений, жовтий, помаранчевий, рожевий, "багатокольоровий"). Ви можете вказати відповідний колір ілюмінації при замовленні (праворуч від фото).

Особливості.

Зовнішнім шаром накладки є нержавіюча сталь. Це необхідно для максимальної стійкості до зовнішніх впливів на поверхню накладки (торкання взуття, удари і так далі). Крім цього, нержавіюча сталь має відмінний зовнішній вигляд. Поверхня металу покрита дрібними подряпинами. Це зроблено спеціально, щоб всі пошкодження під час використання були максимально непомітні, і накладка зберігала свій первозданний вигляд. У металі вирізаний логотип пов'язаний з Вашим авто. При активації підсвічування він буде світиться.

Далі йде основний шар, який складається із пластику з вбудованою в нього діодним підсвічуванням. Саме цей шар накладки дає можливість отримати цей цікавий ефект підсвічування, за рахунок чого, Ви зможете отримати не тільки яскравий напис, а й підсвічується периметр самої накладки. Колір підсвітки напису і периметра буде однаковим.

Особливості підсвічування і ефекти.

При відкритті дверей активується живлення конкретної накладки і запускається обрана Вами програма підсвітки (вибір режиму праворуч від фото). Ви бачите світловий ефект з необхідним кольором. Через 3 хвилини роботи програма змінить режим роботи підсвічування, а саме світло в накладки кілька разів блимне і далі підсвітка в накладці на порозі автоматично відключиться. При наступному відкритті дверей режим роботи відновиться. Приклад вариінтів Ви можете побачити в кінці опису.

Підключення і установка.

Підключення живлення накладки з підсвіткою проводиться паралельно до кінцевик передніх дверей або до дверних ламп. Напруга 12В. Дану процедуру підключення Вам зможуть провести на будь-якому СТО. Установка до внутрішнього порогу автомобіля проводиться на двосторонній скотч. Він уже нанесенний на внутрішню поверхню накладки. Для установки Вам необхідно розмітити місце установки накладки, підготувати поверхню під установку і приклеїти.

Установка проводиться на метал (потрібно зняття оригінальних накладок).

У комплект поставки входить:
- накладки на передні пороги з підсвіткою для Hyundai Accent 2011-2017 2 шт,
- вся необхідна проводка,
- контролер управління,
- інструкція на декількох мовах,
- гарантійний талон.

Виробництво: OP-design (Польща).

Гарантія: 12 міс. з дня покупки.

Приклад роботи цього товару Ви можете побачити на цьому відео:

Варіанти підсвітки (ефекти):


Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо