Накладки на пороги з підсвіткою Mazda CX-5 II 2017+ - (тип Dynamic)

  • 2 800 грн

  • Код товара: DMLS-DIN-MZ-CX5-2

Доступные опции

Накладки на пороги - це популярний і корисний автомобільний аксесуар. Багато водіїв помічали наявність пошкоджень на внутрішніх порогах. Вони виникають через торкання взуття, за рахунок чого з'являються потертості, відколи й інші неприємні ушкодження. Накладки на пороги вирішують дані проблеми.

Ми пропонуємо накладки на пороги, які крім захисних властивостей, можуть надати ще й відмінну опцію - підсвітку.

Дані накладки на пороги з підсвіткою розроблені для Mazda CX-5 II 2017+.

Принцип роботи.

Даний комплект має тип Static. Цей варіант працює за наступним принципом. При відкритті будь-якої двері автоматично активується накладка. Ви бачите яскраве світіння напису на лицьовій поверхні накладки і якісне світіння по переднього торцю. Підсвічування буде активне дкілька хвилин, потім сама відключиться. Після закриття двері підсвітка буде неактивна. Іншими словами активація накладки на поріг повністю автоматична.

Особливості підсвічування і ефекти.

При відкритті дверей активується живлення конкретної накладки і запускається обрана Вами програма підсвітки (вибір режиму праворуч від фото). Ви бачите світловий ефект з необхідним кольором. Через 3 хвилини роботи програма змінить режим роботи підсвічування, а саме світло в накладки кілька разів блимне і далі підсвітка в накладці на порозі автоматично відключиться. При наступному відкритті дверей режим роботи відновиться. Приклад вариінтів ефектів Ви можете побачити в кінці опису.
Крім того Ви можете обрати колір підсвітки з 10 варіантів. Праворуч від фото є форма для підбірки кольору.

Конструкція.

Верхній шар накладки на пороги є нержавіюча сталь. Це необхідно, в першу чергу, для виконання основного завдання щодо захисту порога. Метал буде брати на себе всі пошкодження і максимально захищати. Крім цього, нержавіюча сталь має відмінний і природний зовнішній вигляд. Даний шар має матовий вигляд і покритий дрібними подряпинами. Це необхідно для того, щоб на накладці не були видні потертості від торкання взуття і накладка зберігала свій гарний вигляд.

Далі йде пластиковий шар, в якому встановлена діодне підсвічування. Саме цей шар створює ефект яскравого світіння, який Ви бачите при активному стані.

Нижній шар - клейовий шар, який представляє собою двосторонній скотч, який вже нанесен на тильну частину накладки по всій площі.

Підключення і установка.

Накладки на пороги з підсвічуванням встановлюється на внутрішній поріг за рхунок якісного двостороннього скотча. Він надійно фіксує накладки на внутрішньому порозі, тому при установці дуже важливо встановити накладку вірно на своє місце. Далі необхідно прокласти проводку від накладки під ущільнювачем до концевику двері або до дверної лампи. Для підключення живлення необхідно тільки підключити 2 кабеля (+ і -). При правильному підключенні накладка буде світиться тільки при відкритій двері. Накладки мають живлення 12В, тому підключення не вимагає використання будь-яких перетворювачів напруги.

Комплект поставки.
- накладки на передні пороги для Mazda CX-5 II 2017+ 2 шт,
- необхідна проводка для підключення,
- інструкція по установці на двох мовах,
- гарантійний талон.

Виробництво: OPdesign (Poland).

Гарантія 12 місяців.

Приклад роботи:


Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо