Накладки на пороги Acura


Уточнить поиск

В данному розділі нашого інтернет магазину ми пропонуємо накладки на пороги з підсвіткою для автомобілів Acura.

Накладки на пороги захищають поверхню порогів від пошкоджень, та додають гарну декоративну опцію для салону Ваого авто.

Це цікава опція для будь кого авто. Відкриваючи двері Ви бачите накладку з підсвіткою, яка буде гарно доповнювати інтер'єр Вашого авто та додавати гарну опцію.

Мі є официальним представником на теріторії України полького виробника OPdesign, який спеціалізується на виробництві різноманітних автомобильних аксесуарів.

В нашому ассортіменті Ви можете знайти накладки на пороги з підсвіткою з різними кольорами підсвітки та режимами роботи.

Накладки на пороги з типом Static - це накладки на внутрішні пороги з підсвіткою, які автоматично активуються при відкритті конкретної двері. Вам на вибір пропонується 5 кольорів підсвітки.

Накладки на пороги з типом Dynamic - це аналогічні по вигляду накладки, але з іншим принципом роботи. Цей вид накладок має цікаву дінамічну підсвітку. На вібір Вам пропонується декілька програм роботи підсвітки та до 10 кольорів.

В повному описі товару Ви можете побачити кольори підсвітки, та відео як вони працюють.

Накладки на пороги для Acura вставновлюються на внутрішню поверхню порогів на двохсторонній скотч, який вже нанесений на задню поверхню кожної накладки.

Підключення накладок на пороги треба робити до кінцевіка конкретної двері, або до лампи двері. В такому випадку підсвітка буде активуватися при відкритті двері автоматично. При закритті двері підсвітка сама вимкнеться.

Крім стандатних варіантів накладок Ви можете замовити накладки на пороги з своїм дизайном напису. Більше дізнатися про такі замовлення Ви можете у розділі статті.

Купить накладки на пороги з підсвіткою OPdesign Ви можете через наш магазин, чи по телефону. Сплатити замовлення Ви можете як при отриманні (пілсяплата у відділенні логістичної компанії), так і на банківську картку та отримати безкоштовну доставку по Україні.

На кожен комплект накладок Ви отримуєте повну гаранті протягом 12 місяців з дня замовлення.

Замовляйте європейску якість та популярну опцію для Вашого авто прямо зараз.