Накладки на пороги Toyota


Уточнить поиск

Ми пропонуємо цікаву опцію для Вашого автомобиля - накладки на пороги для Toyota.

Накладки на пороги виконують головну задачу - захист лако фарбового покриття внутрішнього порогу від пошкоджень. Ці пошкодження можуть з'являтися під час торкання взуття о поріг при посадці в автомобіль.

Але ми пропонуємо не просто накладки на пороги, а накладки, у корпус яких вбудована підсвітка. Іншими словами Ви отримуєте 2 в 1, захист для порогів, та цікаву і ефектну опцію для салона Тойота - підсвітку.

Мі є офіційним представником європейского виробника OPdesign на теріторії України. Його основна спеціалізація - виробництво різноманітних аксесуарів для авто, в тому числі і накладок на пороги.

У нас Ви можете знайти два типу накладок з підсвіткою: Static та Dynamic.

Накладки на пороги з підсвіткою Static - це захистні накладки на внутрішні пороги, які мають статичне підсвічування. При відкритті конкретної двері підсвітка у накладці буде автоматично активуватися і Ви будете бачить ефектну роботу накладки, як по верхній частині, так и по передньому торцю. На Ваш вибір пропонується до 5 кольорів підсвітки, а саме: білий, червоний, синій, жовтий та зелений.

Накладки на пороги з підсвіткою Dynamic для Toyota - це аналогічний варіант накладок, але в його конструкції є цікава відмінність - дінамічна підсвітка. Відкривши якусь дверь, Ви побачити цікаву підсвітку, яка буде рухатись і доповнювати гарним декором салон Вашого авто. Вам пропонуєтьс до 10 різноманітних кольорів підсвічування та до 5 варіантів алгоритму роботи. З усіма варінтами Ви можете ознайомитись у повному описі потрібного комплекта для Вашої моделі Тойота.

Коструктивно накладка має декілька шарів. Верхній шар - це німецька нержавіюча сталь. Цей матеріал буде брати на себе всі ушкодження. Його властивості ідеально для цього підходять. Крім того, зовнішє нержавіюча сталь має цікавий вигляд. Вся поверхня цього шару покрита маленькими подряпинами, це зроблено спеціально, для того щоб пошкодження, які будут на накладці під час використання, були менш замітні.
Другий шар - пластик, в корпусі якого встановлена діодна підсвітка.
Третій шар накладки на поріг - якісний двохсторонній скотч, який надійно буде фіксувати накладку на поверхні внутрішнього порогу Вашої Тойота.

Встановлення накладки на поріг відбуваєть на двохторонній скотч, який вже присутній на задній частині кожної накладки. Він нанесений на всю площу накладки з заднього боку, що гарантую відмінне кріплення до внутрішнього порогу Вашого авто.

Підключення живлення кожної накладки відбувається до кінцевіка передньої двері, або паралельно до дверної лампи. В цьому випадку підсвітка буде автоматичено вмикатися та вимикатися, під час коли дверь відкрита.

Також ми пропонуємо до Вашої уваги варіант виробництва накладок на пороги з Вашим логотипом , або будь яким написом. Це може стати цікавим та ексклюзивним доповненням для Вашого автомобиля.

Ми відправляємо накладки на пороги по всій теріторії України. Термін доставки складає 1-2 робочих дня. Сплатити Ваше замовлення Ви можете зробити як Вам зручно, це може бути предоплата на банківську картку, чи сплата при отриманні. При сплаті на картку Ви отримаєте безкоштовну доставку у Ваше місто.

На кожен комлект накладок з підсвіткою Ви отримуєте повну офіційну гарантію, яка складає 12 місяців з дня замовлення. В цей термін Ви можете розраховувати на заміну проблемної накладки на нову.

Замовляйте прямо зараз цікаву опцію для Вашого автомобіля та корисний аксесуар для салону від європейського виробника OPdesign.