Накладки на пороги Honda


Уточнить поиск

У даному розділі нашого інтернет магазину Ви знайдете накладки на пороги з підсвіткою для багатьох моделей Honda. 

Накладки на пороги - це гарний засіб зберегти покриття внутрішнього порогу автомобіля від різних пошкоджень, які з'являються від доторкання взуттям при посадці в автомобіль. Пошкодження виглядають як дрібні подряпини чи сколи. Це є не дуже гарне видовище, тому ми пропонуємо дієвий засіб по захисту порогів та цікаву опцію для салону Вашого авто.

Накладки на пороги з підсвіткою - це 2 в 1, а саме захисні накладки на внутрішні пороги та цікава підсвітка для салону Вашої Хонда.

Ми є офіційним представником на теріторії Україні європейского виробника OPdesgn, який спеціалізується на виробництві різноманІтних аксесуарів для авто, в тому числі і накладок на пороги.

Мы пропонуємо великий ассортимент товарів для багатьох моделів Honda, якщо Вашої моделі Ви не знайшли, то скоріш за все, виробник ще не почав їх робити, тому Ви можете звернутися до наших менеджерів з цим питанням.

Для кожної моделі Хонда у нас Ви знайдете 2 типи накладок, а саме Static і Dynamic.

Накладки на пороги з підсвіткою Static - це накладки на внутрішні пороги з постійною підсвіткою під час коли якась дверь відкрита. На Ваш вибір пропонується до 5 кольорів підсвітки. При замовленні Вам потрібно вказати необхідний колір. Подивитися перелік кольорів та відео роботи цього типу накладок Ви можете в повному описі потрібної моделі.

Наклдаки на пороги під типом Dynamic - це аналогічні вище описаним накладкам по зовньошньому вигляді, але з іншим принципом роботи. Дані накладки мають в комплекті контролер, який відповідаю за інтеллектуальну підсвітку. Ви можете отримати до 10 кольорів підсвітки, та до 5 типів дінамічної роботи діодів. Подивитися перелік кольорів та побачити як робить кожен режим підсвітки Ви можете в повному описі для Вашої моделі.

Кожен тип накладок зовнішнє нічим не відрізняється один від іншого. Верхній шар - німецька нержавіюча сталь. Цей матеріал найкраще підходить для цього, він має міцність, він гарно виглядаю. Поверхня металевого шару має дрібні подряпини, це зроблено для того, щоб при використянні всі можливі ушкодження були скриті та накладка могда зберегти довго свій зовшній вид. Наступній шар - пластик, а саме акрил. Саме в ньому вбудована діодна підсвітка, яка і дає яскраву підсвічування та униікальний вид. Третій шар - двохсторонній скотч, який максимально з'єднує накладку на внутрішній порог автомобіля.

Підключення живлення відбувається до кінцевіка конкретної двері або до дверної лампи. При підключенні накладок згідно схеми, підсвітка буде активуватися лише при відкритті двері, і слідовно відключатися коли дверь буде зачинена.

Встановити на підключити накладки на пороги для Honda Ви можете у будь якого фахівця на СТО. Процес не є складним і дорогим.

На кожен комплект накладок з підсвіткою Ви отримуєте повну гарантію у 12 місяців, на протязі яких Ви гарантовано отримаєте заміну проблемного комплекта.

Ми відправляємо замовлення у будь яке місто України. Термін доставки складає 1-2 робочих дня. Сплатити замовлення Ви можете як по предоплаті на картку, і отримати безкоштовну доставку, так і при отриманні у відділені будь якої логістичної компанії.

Замовляйте відмінну якість від європейского виробника та отримайте корисний та орігінальний елемент для салону Вашого автомобіля.