Статьи

03.06.2019
У даному матеріалі ми пропонуємо цікаву статю для тих, хто хоче купити накладки з підсвіткою і хоче отримати інформацію, на що треба звернути увагу при виборі. Усі накладки на пороги з вбудованою підсвіткою виконують 2 задачі: захист поверхні внутрішнього порогу автомобіля від пошкоджень та декоративна складова (підсвітка салону).
⇢ Читать далее
09.05.2019
Ми пропонуємо Вашій увазі наступну послугу: виробництво накладок на пороги з підсвіткою з будь яким ексклюзивним написом. Це може стати цікавим елементом для салону Вашого авто і додати унікальність автомобілю. Наприклад, Ви можете замовити нестандартний логотип, пов'язаний з Вашим авто, або будь-який інший необхідний Вам текст.
⇢ Читать далее
08.05.2019
Накладки на пороги - це популярний автомобільний аксесуар. Основне завдання накладок на пороги - захист поверхні внутрішнього порога автомобіля від різного роду пошкоджень. Дані пошкодження виникають через торкання взуття о внутрішній поріг автомобіля при посадці або висадці. Ці пошкодження не прикрашають авто, а їх ремонт може бути досить дорогим.
⇢ Читать далее