Накладки на пороги Mitsubishi


Уточнить поиск

У нашому інтернет магазині Ви можете знайти накладки на пороги для багатьох моделей Mitsubishi.

Накладки на пороги - це накладки, які встановлюються на поверхню внутрішнього порогу для захисту їхнього лако фарбового покриття від різноманітних ушкоджень. Вони будуть брати на себе всі проблеми та доповнювати салон Вашего автомобіля цікавий елементом.

Самі популярні накладки на пороги мають або металевий склад, або пластиковий. Ми пропонуємо новий вид накладок на пороги, які мають крім захисних завдань, можуть запропонувати і нову та цікаву декоративну складову.

Накладки на пороги з підсвіткою для Мітсубіші - це відмінний варіант для захисту порогів авто та цікаву опцію для доповнення підсвітки салону.

У нас Ви знайдете 2 типа накладок на пороги, а саме тип Static та Dynamic.

Варіант Static - це накладки на пороги для Mitsubishi які мають постійну підсвітку, яка атоматично активується при відкритті конкретної двері. Ви будете бачити яскраву підсвітку у двох площинах, а саме буде світитися верхня частина накладки де є логотип поі'язаний з Вашим авто, та боковий торець. До Вашої уваги пропонується декілька кольорів пісвітки. Подивитися це перелік Ви можете в пононому описі накладок для Вашої моделі Mitsubishi. При оформленні замовлення на ці накладки на поріг Вам порібно вказати колір.

Варіант накладок з підсвіткою Dynamic - це повністью аналогічний тип накладок як і Static, але з принципово іншим принципом роботи діодної підсвітки. Різниця підсвітки складється в дінамічному принципі роботи, тобто при активній підсвітці Ви будете бачити цікавий дінамічний ефект, який будет дуже цікаво доповнювати салон Вашого автомобіля. Цей варіант пропонує декілька варіантів роботи підсвітки та до 10 кольорів. Подивитися ці параметри та відео з роботою цього типа Ви можете в повному описі накладок для Вашиї моделі Мітсубіші.

Конструктивно накладки складаються з трьох шарів. Перший шар - це нержавіюча сталь, яка буде приймати на себе всі ушкодження. Крім практичної складової, цей матеріал має гарний зовній вид. Другий шар - це пластик, у корпусі якого вбудована діодна підсвітка. Третій шар - якісний двохсторонній скотч, який нанесен на усю площину накладки та надійно буде фіксувати її на поверхні внутрішнього порогу автомобіля.

Пропоновані накладки на пороги вироблені в Європі компанією OPdesign, яка спеціалізується на виробництві товарів для різних марок автомобілів.

Купить накладки на пороги для Mitsubishi Ви можете як через інтернет магазин, заповнивши декілька форм, або зробити своє замовлення на необхідний комплект по будь якому зручному для Вас телефону. Ми відправляємо наші товари в будь яке місто України, термін доставки складає 1-2 робочих дня. Сплатити комплект накладок на пороги Ви можете як по предоплаті на банківську картку і отримати безкоштовну доставку, та і вибрати варіант спрати при отриманні у відділені логістичної компанії.

Замовляйте прямо зараз відмінну якість та цікаву опцію для Вашого автомобіля.