Накладки на пороги Hyundai


Уточнить поиск

Якщо Ви шукаєте якісні накладки на пороги для Hyundai, у даному розділі нашого інтернет магазину Ви знайдете цікаві рішення.

Накладки на пороги - це популярна опція для будь кого авто, освновне завдання котрої - це захист лако фарбового покриття внутрішнього порогу автомобіля від ушкоджень, які з'явлються від торкання взуття о поріг при посадці в авто. Ці пошкодження виглядають як дрібні подряпини або сколи, які зовсім не додають гарного виду салону Вашого автомобиля.

Мі пропонуємо Вашій увазі рішення, яке є 2 в 1, а саме захист порога від пошкоджень та цікаву опцію для салона автомобіля Hyundai у вигляді яскравої підсвітки.

Мі є офіційним представником в Україні польского виробника OPdesign, який спеціалізується на виробництві різного рода аксесуарів для автомобілів.

До Вашої уваги пропонується 2 вида накладок на пороги з підсвіткою, а саме тип Static і Dynamic.

Накладки на пороги для Hyundai під типом Static - це накладки з постійним підсвічуванням під час коли конкретна дверь відкрита. Накладка макимально захищає своєю площиною внутрішній поріг. Відкриваючи дверь, підсвітка у накладці буде автоматично активуватися і Ви будете бачити яскраву підсвітку у двох площинах, а саме верхня площа, де буде логотип та декоративні полоски, та зовнішній торець. При закритті двері підсвітка автоматично вимикається. Тому увесь процес буде працювати в автоматичному режимі. Для цього типу накладок на Ваш вибір пропонується декілька варіантів підсвітки по кольору, а саме, білий, червоний, синій, жовтий та зелений. При оформленні замовлення на накладки Вам порібно вказати необхідний колір.

Накладки на пороги під типом Dynamic - це повністю аналогічні по зовнішньому вигляді накладки, що були описані вище, але з іншим принципом роботи діодної підсвітки. Пдісвітка має дінамічну роботу та цікаві ефекти. Даний тип накладок вже може запропонувати до 10 кольорів підсвічування, та до 5 видів дінамічного алгоритму роботи. Активація роботи починається при відкритті конкретної двері. Ви бачите унікальний світловий ряд роботи прошивки, яку Ви вибрали, та Ваш колір. Після зариття двері, підсвітка у накладці буде автоматично вимикатись.

Кожен тип накладок має 3 основні шари. Перший шар - це нержавіюча сталь. Саме вона буде захищати поріг авто від ушкоджень і брати на себе все зовнішні дії. Цей шар має матову поверхню для того, щоб майбудні пошкодження, які будуть з'являтися на накладці більш менш помітні. Другий шар - пластик, а саме акрил, в якому вбудовата діодна підсвітка. Третій шар - це якісний двохсторонній скотч, який надійно закріпить накладку на поверхні внутрішнього порогу. Його якості такі, що коли Ви не вірно приклеїте накладку, відірвати її буде досить складно.

Для підключенні Вам необхідно кожну накладку під'єднати паралельно до кінцевіка конкретної двері, або до дверної лампи. В цьому випадку працювати підсвітка будет коректно та автоматично.

Купить накладки на пороги для Hyundai Ви можете у нас через оформлення замовлення через інтернет магазин або зробити замовлення по будь якому телефону. Ми відправляємо накладки на пороги в будь яке місто України. Термін доставки буде складати 1-2 робочих дня.
Сплатити замволення Ви можете або при отриманні у відділенні транспортної компанії (післяплата), або по предоплаті на картку і отримати безкоштовну доставку.

Замовляйте прямо зараз європейску якість та порібну опцію для Вашого автомобіля.