Накладки на пороги BMW


Уточнить поиск

Накладки на пороги - це максимальний захист поверхні внутрішнього порогу від різноманітних пошкоджень. Багато з водіїв знають про такі складнощі. Пропонуємо рішення для захисту порогів автомобілів BMW в цьому розділі нашого інтернет магазину.

У нас Ви знайдете накладки на пороги 2 в 1, а саме накладки, які виконують завдання по захисту поверхні лако фарбового покриття порогу та цікаву підсвітку, яка вбудована у корпус кожної накладки.

Ми пропонуємо великий асортимент від євпропейского виробника OPdesign для власників автомобілів БМВ, ми є офіційним представником цього бренду на теріторії України.

Для кожної моделі у нас Ви зможете знайти накладки з двома типами: Static та Dynamic.

Накладки на пороги з типом Static - це накладки на внутрішні пороги, які працюють з постійною підсвіткою, коли відкрита конкретна дверь. Тобто живлення накладки відбувається тільки тоді, коли дверь відчинена. Коли Ви закриваєте дверь, підсвітка в накладці автоматично вимикається.
На вибір Вам пропонується 5 кольорів на вибір, а саме: білий, синій, червоний, жовтий та зелений. При оформленні замовлення Вам треба вказати необхідний колір.

Накладки на пороги з типом Dynamic, це такі самі накладки як і вище, але з інтеллектуальною підсвіткою. Вони зовнішнє нічим не відрізняються від типу Статик, але мають унікальну підсвітку. Крім того, ці накладки мають в комплекте контроллер, якій і програмується під конкретну підсвітку і робить цікавий світловий ефект. На вібір ми пропонуємо до 10 кольорів та до 5 програм роботи динамічної підсвітки. При замовленні Вам треба будет вказати колір та вибрати прошивку яка Вам цікава. Всі варіанти цих складових Ви побачити в повному описі необхідної накладки, включаючи відео з роботою цих ниікальніх накладок на пороги для BMW.

Накладки на пороги вставновлюються на двохсторонній скотч, який йде в комлекті поставки. У мережі Ви знайдете багато інструкцій як встановити накладки на пороги. Виробник використовує якісний варіант скотчу, при чому він нанесений на всю площину накладок з задньої сторони. Тому якщо Ви не вірно приклеїте накладку, відірвати її будет дуже проблематично.

Підключення обох типів накладок на пороги з підсвіткою відбувається до кінцевика конкретної двері, або до дверних ламп. Краще за все звернутися до фахівців на СТО і вони якістно підключать та вставновлять комплет на Ваш автомобіль.

Кожен комплект має повну гарантію, яка складає 12 місяців з дня оформлення замовлення. В цій термін Ви можете розраховувати на заміну товара, якщо відбудеться гарантійний випадок.

Оформити замовлення Ви можете як по телефону, так і через інтернет магазин. Ми відправляемо замовлення нашим клієнтам по всіх Україні транспортними компаніями, якщо необходний комплект є в навності на складі в Украіні, Ви його зможете отримати через 1-2 робочіх дня у Вашому місті.

Замовляйте європейську якість та крутий і практичний аксесуар для Вашого автомобиля прямо зараз.