Накладки на пороги Ford


Уточнить поиск

Ми пропонуємо цікаву та корисну опцію для Вашого автомобіля - накладки на пороги. 

Накладки на пороги виконують дві задачі: практична та декоративна. 

Практичне завдання складається з захисту поверхні внутрішнього порогу від пошкоджень, які можуть виглядати як дрібні подряпини чи сколи. Вони виникають під час посадки в автомобіль, коли хтось може торкнутися поверхні порога своїм взуттям. Такі пошкодження не прикрашають салон автомобіля, при тому ремонт коштую не малі гроші.

Друга складова - декоративна. Ми пропонуємо накладки на пороги для Ford з вбудованною діодною підсвіткою. При відкритті передної двері, Ви будете бачити цікаву підсвітку, унікальний дизайн.

У даному розділі нашого інтернет магазину ми пропонуємо два типа накладок на пороги з підсвіткою для автомобілів Форд. Зовнішнє обідва варіанти накладок не відрізняються один від одного, але мають різний принцип роботи.

Накладки на пороги с підсвіткою тип Static - це накладки, які мають статичну підсвітку. Підсвічування відбувається у двох площинах. На верхній стороні накладки присутній логотип, пов'язаний з Вашим авто, крім цього будет ще світитися передній торець накладки.
Ми пропонуємо до 5 кольорів підсвітки, а саме білий, червоний, синій, зелений та жовтий. При оформленні замовлення Вам треба вказати потрібний колір.

Накладки на пороги для Ford тип Dynamic - це накладки, які не відрізняються зовнішнє від накладок Static, але з принципово іншим принципом роботи. Цей тип має контролер, який надає можливість отримати дінамічний ефект підсвітки. Вам на вибір пропонується біля 5 варіантів прошивки. Подивитися приклади роботи Ви можете в повному описі накладок для Вашої моделі Форд. Крім цього параметру, Вам ще пропонується до 10 кольорів підсвітки. Тобто, при замовленні Ви можете вибрати не тільки логіку роботи підсвітки, а й ще і колір.

Накладки на пороги виробляються у Польщі. Виробник - OPdesign, який спеціалізується на розробці та виробництві різноманітних аксесуарів для авто, в тому числі і накладок на внутрішні пороги.

Накладки мають 3 основних шари. Перший шар - метал, а саме нержавіюча сталь німецького виробництва. Цей матеріал найкраще підходить, має достатню жорсткість та натуральний вид. Поверхня цього шару має матовий вигляд, це зроблено для того, щоб майбутні пошкодження на накладці буле менш помітні. Другий шар - пластик, у корпусі якого розміщена діодна підсвітка. Саме цей шар дає якскраве світіння. Третій шар - це якісний двохстронній скотч, який нанесений на усю задню поверхню кожної накладки.

Живлення накладки підключається до кінцевіка конкретної двері, або паралельно до дверної лампи. При такому підключенні активація пдсвітки буде відбуватися автоматично, тобто накладка буде світитися лише коли дверь відкрита.

Купить накладки на пороги Ви можете у нас в магазині. Для цього Вам треба оформити замовлення через інтернет магазин, чи зробити теж саме по будь якому телефону. Ми відправляємо замовлення по всій теріторії України. На протязі 1-2 робочих днів Ви зможете отримати потрібний комплект у Вашому місті. Сплатити замволення Ви можете так як Вам зручно, чи при отриманні, чи по предоплаті на банківску картку.

Замовляйте відмінну якість з Європи та отримайте цікавий та користний елемент для салону Вашого Форд.