Накладки на пороги Volkswagen


Уточнить поиск

Накладки на пороги для Volkswagen - це простий варіант для захисту поверхні внутрішнього порогу автомобіля від пошкоджень. Пошкодження можуть з'явитися під час посадки в автомобіль, коли Ви торкнетесь взуттям о поріг авто. Вони можуть виглядати як пошкрябини чи сколи, і це дуже портить вигляд салону авто. Багато з водіїв знають про ці проблеми.

Ми пропонуємо рішення, яке захистить Ваш авто від проблемних пошкоджень порогів та додасть Вашому авто цікаву опцію - підсвітку порогів.

Накладки на пороги з підсвіткою - це 2 в 1, захист лако фарбового покриття внутрішнього порогу так унікальна та яскрава підсвітка для салону Вашого Фольксваген.

В данному розділі нашого інтернет магазину ми пропонуємо 2 типа накладок, а саме тип Static та Dynamic.

Виробником пропонованого товару є польский завод OPdesign, який спеціалізується на виробництві різних автомобільних аксесуарів. Ми є офіційним представником цього виробника на теріторії України.

Накладки на пороги Static - це накладки з вбудованною діодною підсвіткою, яка буде світитись постійно при відкритій двері. Іншими словами, підсвітка будет активна лише під час, коли якась конкретна дверь буде відчинена. Вимикатися підсвітка буде сами при зачиненні двері. Процес повністю автоматичний.
Накладки з підсвіткою Static пропонуються у 5 кольорах (колір пісвітки), а саме білий, червоний, синій, жовтий та зелений. При оформленні замовлення Вам треба вказати необхідний колір підсвітки.

Тип Dynamic - це накладки по зовнішньому вигляді нічим не відрізняються від типу Static, але є велика різниця у роботі підсвітки. Ці накладки мають контроллер, який робить дінамічну підсвітку. На Ваш вибір пропонується декілька варіантів підсвітки. Побачити їх Ви можете у повному описі цих накладок для Вашої моделі Volkswagen. Крім того, накладки на пороги Dynamic пропонують більш широкий вибір кольорів підсвітки (до 10 варіантів кольору). При замовленні Вам теж потрібно вказати цей необхідний параметр.

Встановлення накладки на поріг відбувається на двохсторонній скотч, який вже нанесений на задню сторону кожної накладки. Якість скотча відмінна, крім того скотч по всій площі. Наприклад, якщо Ви встановите накладку не вірно, відірвати її буде складно, і скоріше за все, Ви її пошкодите.

Підключення живлення відбувається до кінцевіка конкретної двері, або до дверної лампи. При такому підключенні підсвітка накладки буде відбуватися тільки при відкритті конкретної двері. Простіше усього звернутися Вм до будь якої СТО, е Вам фахівці якісно та професійно встановлять ці накладки на пороги.

На кожний комплект ми надаємо повну гарантію, термін якої складає 12 місяців. У цей час Ви можете розраховувати на заміну проблемної накладки на нову.

Замовити та купить потрібний комплект накладок на пороги з підсвіткою для Фольксваген Ви можете через кошик магазину, або зробити замовлення по будь якому телефону. Ми відправляємо замовлення по всій теріторії України, термін доставка складає 1-3 робочих дня.
Сплатити замовлення Ви можете як Вам зручно, по предоплаті на картку (+ безкоштовна доставка) або при отриманні (пілсяплата) у відділенні транспортної компанії.

Замовляйте європейську якість та функціональну опцію для Вашого автомобіля прямо зараз.