Накладки на пороги Audi


Уточнить поиск

В даному розділі нашого інтернет магазину Ви знайдете накладки на пороги з підсвіткою для автомобілів Audi.

Накладки на пороги - це накладки для захисту поверхні лако фарбового покриття внутрішнього порога від різноманітних механічних ушкоджень. Ці проблемі виникають під час торкання взуттям під час посадки в автомобіль. Ушкодження можуть виглядати як дрібні подряпини та сколи. Це не дуже прикрашає салон автомобіля, а ремонт буде коштуватиме не малі гроші. Накладки на пороги зможуть захистити поріг, та брати на себе всі ушкодження.

Ми пропонуємо накладки на пороги с додатковою функцією, а саме підсвіткою. Підсвітка гарно доповнує салон Вашого авто, а Ви отримаєте унікальну опцію.

У нас Ви знайдете продукцію європейского виробника OPdesign, який спеціалізується на виробництві різних товарів для авто. 

Ми пропонуємо два типа накладок на пороги з підсвіткою: тип Static та Dynamic.

Накладки на пороги з підсвіткою тип Static - це накладки, які мають постійну підсвітку. Накладка має 2 поверхні підсвічування, верхня частина с логотипом пов'язаним з Вашим авто, та передній торець. На Ваш вибір пропонується 5 основних кольорів підсвітки, а саме білий, червоний, синій, зелений та жовтий. Подивитися кольори та відео роботи цих накладок Ви можете в повному описі для Вашої моделі Ауді. При оформленні замовлення Вам треба буде вказати потрібний Вам колір. При правильному підключенні, підсвітка буде активна лише коли конкретна дверь відкрита.

Накладки на пороги з типом Dynamic - це аналогічні накладки, але з принципово іншим алгоритмом роботи. Ці накладки на пороги мають у комплекті контролер, який пропонує дінамічну роботи підсвітки. Для Вас пропонується декілька прошивок, та до 10 кольорів підсвітки. Подивитися прошивки та пропоновані кольори Ви можете в повному описі накладок для Вашої моделі Audi. При замовленні Вам потрібно буде вказати ці 2 параметра.

Накладка має три основних шари. Верхній шар - це німецька нержавіюча сталь, яка має достатню жорсткість та гарний зовнішній вигляд. Поверхня метала матова, це потрібно для того, щоб усі ушкодження булм менш замітні на поверхні накладки. Другий шар - пластик, у середині котрого вбудована діодна відсвітка. Третий шар накладки - якісний двохстороній скотч, який нанесений на усю площину накладки для Ауді та надійно зафіксую накладку на внутрішньому порозі.

Підключення відбувається паралельно до кінцевіка конкретної двері, або паралельно до дверної лампи. При такому підключенні живлення, підсвітка буде активуватися лише при відкритті конкретної двері. Живлення накладок - 12В. Підключити комплект Ви можете на будь якому СТО, цей процесс не є складним і дорогим.

Купить накладки на пороги з підсвіткою для Audi Ви можете двома напрямками, або через інтернет магазин, або зробити замовлення по телефону. Ми відправляємо замовлення по всій теріторії України. Через 1-2 робочих дня Ви зможете отримати своє замовлення. Сплату накладки на пороги Ви можете при отриманні у відділенні транспортної компанії, або сплатити на картку, та отримати безкоштовну доставку.

Замовляйте вдмінну якість для Audi так нову опцію для Вашого автомобіля прямо зараз.