Накладки на пороги Chevrolet


Уточнить поиск

У нас в інтернет магазині Ви знайдете захисні накладки на пороги для багатьох автомобілів Chevrolet.
Основне завдання накладок на пороги - це захист лако фарбового покриття порогу від різних ушкоджень, які з'являються під час посадки в автомобіль за рахунок торкання взуттям о поверхню порогу. Ці неприємні пошкодження можуть вишлядати як дрібні подряпини чи сколи. Це не прикрашає салон Вашого автомобіля. а ремонт таких проблем коштує не малі гроші.

Мі пропонуємо накладки на пороги для Chevrolet з додатковю функцією, а саме підсвітка. Іншими словами, у нас Ви знайдете накладки на пороги 2 в 1, накладки які будуть дієво захищати поріг авто, а салон отримає додаткову опцію у вигляді підсвітки.

В нашому асортименті присутні накладки європейського виробника OPdesign. Цей виробник займається проєктуванням та виробництвом авто аксесуарів для багатьох марок.

У нас Ви знайдете 2 типи накладок, а саме тип Static та Dynamic.

Накладки на пороги з підсвіткою Static - це накладки на пороги, які мають постійну підсвітку, яка активується при відкритті конкретної двері. Ви бачите яксраве підсвічування у двох площинах. Світитися буде верхня частина, на котрій присутній логотип, пов'язаний з Вашою моделю Chevrolet, та передній торець. Для даного типу пропонується 5 основних кольорів підсвітки, а саме білий, червоний, синій, зелений та жовтий. При оформленні замовлення Вам потрібно буде обов'язкого вказати цей параметр.

Накладки на пороги з підсвіткою тип Dynamic - це аналогічні накладки, але вони мають принципово інший принцип роботи. До кожної накладки в комплекте йде контролер, який відповідає за дінамічну підсвітку. Ви отримаєте накладки, які будут робити цікавий світловий ефект. Цей тип накладок має декілька прошивок, перелік та приклад їх роботи Ви можете побачити в повному описі комплекту для конкретної моделі Шевроле. Важливо вказати, що цей варіант накладок пропонує до 10 кольорів підсвітки, побачити їх и можете в повному описі необхідної моделі. При замовленні Ви повинні вказати ці два параметри.

Конструктивно накладки на пороги мають три основних шари, а саме верхній шар - це нержавіюча сталь. Вона ідеально підходить для захисту та має гарний зовнішній вид. Другий шар - це пластик, в якому вбудована діодна підсвітка. Третій шар - це кріплення, а саме двохстронній скотч, з максимальним кріплення накладки до поверхні внутрішнього порогу.

Підключення накладки відбувається паралельно до кінцевіка конкретної двері, або до дверної лампи. При такому підключенні живлення, підсвітка буде вмикатися лише під час, коли якась дверь відкрита.

Кожен варіант накладок має офіційну гарантію в один рік, на протязі котрої Ви гарантовано отримаєте заміну.

Купить накладки на пороги з підсвіткою Ви можете прямо зараз, оформиши замовленні через магазин, чи по будь якому телефону. Ми організовуємо відправку в будь яке місто України з терміном доставки від одного до двох днів.

Сплатити замовлення Ви можете в будь який спосіб, при сплаті на картку Ви отримаєте ще безкоштовну доставку у Ваше місто.

Замовляйте прямо зараз корисний автомобільній аксессуар для Chevrolet, та унікальну опцію для салону.