Накладки на пороги KIA


Уточнить поиск

Накладки на внутрішні пороги - це якісний захист їх поверхні від різноманітних пошкоджень, які можуть з'являтися від торкання взуттям о його поверхню під час посадки в автомобіль. Пошкодження виглядають як подряпини чи сколи, які зовсім не додають гарного вигляду салону Вашого KIA. 

У данному розділі ми пропонуємо накладки на пороги для багатьох моделів КІА, але з додатковою функціею підсвітки. Це сучасна опція, яку Ви можете побачити у штатних версіях нових авто, якщо у Вас є потреба в такій опції, то Ви зможете найти різні варіанти для Вашого автомобіля.

У нас Ви зможете найти два типи накладок, а сами тип Static та Dynamic. Усі пропоновані накладки вироблені в Польщі, виробником є компанія OPdesign, яка спеціалізується на виробництві різного рода автомобільних аксессуарів.

Ми є офіційним представником цієї продукції на теріторії України.

Накладки на пороги з підсвіткою тип Static - це накладки на внутрішні пороги, які максимально захищають поверхню внутрішнього порогу і додають салону Вашого авто цікаву та сучасну опцію - підсвітку. Накладка має 3 основних шари. Верхній шар - це нержавіюча сталь німецького виробництва. Саме цей шар буде брати на себе усі можливі ушкодження. Крім цього, нержавійка має гарний та натуральний зовнішній вид. Поверхня металу має матову поверхню, це зроблено для того, щоб на ній були менш помітні пошкодження.
Другий шар - це пластик. Саме в ньому розташована діодна підсвітка. Вона має дуже яксраве підсвічування, навіть при прямому сонці Ви зможете бачити світловий ефект, що мало хто може запропонувати.
Третій шар - це якісний двохсторонній скотч, який нанесений на усю поверхню задньої частини накладки. Скотч буде надійно і максимально фіксувати накладку на поверхні порога, тому при установці треба дуже уважно це зробити.
Накладки цього типу пропонуютьс з 5 варіантами кольору підсвітки, а саме білий, синій, червоний, зелений на помаранчевий. У повному описі потрібного комплекта, Ви зможете подивитися кольорі, так як працюють накладки у різну частину доби. При оформленні замовлення Вам треба уде вказати потрібний Вам колір підсвітки.

Накладки на пороги з типом Dynamic - це аналогіні по зовнішньому вигляду накладки, але з принципово іншим принципом роботи підсвітки. Ці накладки мають у комплекті контролер, який пропонує дінамічний ефект роботи підсвітки кожного порога. Подивитися принцип роботи Ви можете в повному описі накладок для Вашої моделі KIA. Цей варіант пропонує до 10 кольорів підсвітки, та до 5 варіантів прошивки роботи дінамічної підсвітки. 

Накладки підключаються до кінцевіка двері, або до дверної лампи. Це портрібно для того, щоб підсвітка вмикалася лише під час, коли конкретна дверь відчинена. Для коректної роботи Ви можете звернутися до спеіалізованої СТО, де Вам за невиликі гроші зможуть встановити комплект.

Гарантія на будь який комплект накладок на пороги з підсвіткою складає 12 місяців. На протязі цього терміну Ви отримаєте заміну на новий комплект у разі виникнення якоїсь проблеми.

Купить накладки на пороги для КІА Ви можете через наш інтернет магазин, пройшовши не складну процедуру оформлення замовлення, або зробити це по будь якому зручному телефону. Ми відправляємо накладки у будь яке місто Україні, термін доставки складає 1-2 робочих дні.

Замовляйте якісні на корисні авто аксессуари прямо зараз.