Накладки на пороги Mazda


Уточнить поиск

Накладки на пороги для Mazda - це дієвий засіб для захисну внутрішніх порогів Вашого автомобіля від різних пошкоджень. Якщо Ви знайшли цей розділ нашого інтернет магазину, то Ви повинні знати про ці ушкодження.

Ми пропонуємо новий вид накладок на внутрішні пороги з вбудованною підсвіткою. У нас Ви знайдете два типа, а саме: Static та Dynamic.

Накладки на пороги с підсвіткою для Static - це накладки, які мають постійну (статичну) підсвітку. Функція підсвітки буде активуватися лише під час , коли конкретна дверь буде відкрита. Ви побачите цікаву та яскравий свІтловий ефект у двох площинах, а саме в накладці буде свІтитись верхня площина, де присутній логотип, та передній торець. За таке рішення Ви отримаєте велику кількість світла та дуже цікаву опцію для салона автомобиля Mazda. Цей вариант накладок пропонується з 5 кольорами підсвітки, а саме білий, червоний, синій, жовтий та зелений. Коли Ви будете оформлювати замовлення, Вам обов'яково треба вказати необхідний колір.

Накладки на пороги для Мазда с бвудованою підсвіткою тип Dynamic - це аналогічні по зовнішньому вигляді як і Static, але мають принципово інший принцип роботи підсвітки. Ці накладки мають контролер, яки спроможній запропонувати цікаву дінамічну роботу підсвітки, а Ви будете мати мего крутий аксесуар для салону Вашого авто. При відкритті двері Ви побачите активацію підсвітки в конкретній накладці, яка через деякий час сама буде вимикатися. Для цього типу накладок пропонується декалька прошивок роботи, та до 10 кольорів. Побачити перелік цих варіантів Ви можете в повному описі потрібного комплекта. При оформленні замовлення Вам потрібно буде обов'язково вказати вид прошивки та необхідний колір.

Накладка на поріг має наступну конструкцію. Верхній шар - це метал, а саме нержавіюча сталь. Цей матеріал має такі властивості, за рахунок яких він буде найкращим для виконання захисних  потреб. Крім того, нержавеюча сталь має відмінний зовнішній вигляд. Уся поверхня цього шару має матову поверхню, за рахунок чого, усі майбутні ушкодження будуть менш помітні. Другий шар - пластик, у корпусі якого вбудована діодна підсвітка. Третій шар - якісна двохстороння лента, яка спроможня надійно зафіксувати накладну на поверхні внутрішнього порогу.

Для підключення живлення накладки Вам потрібно паралельно підключити проводку накладки до дверного кінцевіка або до дверної лампи. При такому підключенні підсвітка буде автоматично активуватися при відкритті конретної двері. Встановлення Ви можете зробити в будь якому СТО, де за невиликі гроші Вам це зможуть зробити.

Офоримити замовлення на необхідний комплект накладок на пороги для Мазда Ви можете через інтернет магазин чи по будь якому зручному телефону. Ми робимо відправку в будь який населений пункт нашої країни. Термін доставки складе 1-2 робочих дня.
Ви можете замовити накладки на пороги як по предоплаті на картку, так і с післяплатою (сплата при отриманні у відділенні транспортної компанії). Кожен комплект має офіційну гарантію у 12 місяців.

Замовляйте відмінну якість від Європейского виробника та отримайте корисний та ефектний аксесуар для салону Вашого автомобиля Mazda.