Накладки на пороги Mercedes


Уточнить поиск

Багато с нас помічали, що на внутрішніх порогах автомобіля з'являються різноманітні пошкодження, такі як подряпини чи сколи. Ці проблеми виникають коли при посадці в автомобіль хтось торкається взуттям поверхні порога. Ці неприємності не дуже прикрашають салон авто.

Для вирішення цих проблем є накладки на пороги, які беруть на себе всі пошкодження і максимально захищають порого Вашого авто.

Ми пропонуємо накладки на пороги, які є 2 в 1, а саме відмінно захищають пороги автомобіля Мерседес, та мають вбудовану підсвітку, яка доповнює салон автомобіля цікавою та ефектною опцією.

До Вашої уваги пропонується декілька варіантів накладок на пороги для Mercedes, ми пропонуємо 2 типа накладок, а саме Static та Dynamic.

Автомобільні накладки на пороги з підсвіткою під назвою Static - це накладки на внутрішні пороги, які мають постійну діодну підсвітку. Накладка максимально закриває поріг і бере на себе всі пошкоження, які буду з'являтися при використанні Вашого автомобіля. Для цього типа накладок ми пропонуємо до 5 кольорів підсвітки. Повний перелік Ви можете побачити в повному описі цього типу накладок для Вашої моделі Мерседес. При відкритті якоїсь двері, Ви будете бачити цкаву підсвітку, з верхьої частини Ви будете бачити логотип Вашого автомобіля, крім цього буде підсвічуватись ще й торець. 

Накладки на пороги з підсвіткою під типом Dynamic - цена аналогічні накладки як і вище, але з іншим принципом підсвітки. Зовнішнє накладки виглядають однаково, але цей тип має контролер, який может робити дінамічну підсвітку та цікавий декоративний елемент для салону авто. Вам ми пропонуємо до 5 варіантів роботи підсвітки, подивитись принцип роботи та відео Ви можете в повному описі цих накладок для Вашої моделі Mercedes. Крім цього для даного виду накладок пропонується до 10 варіантів кольору підсвітки. При замовленні Вам потрібно буде вказати потрібний варіант.

Виробником пропонованих накладок є европейский виробник OPdesign, який спеціалізується на виробництві товарів для авто, в тому числі, і накладок на пороги з підсвіткою.

Конструкція накладки складається з основних трьох шарів. Верхній шар - це нержавіюча сталь німецького виробництва. Саме цей шар будет брати на себе всі ушкодження. Сталь має потрібну жорсткість та гарний зовнішній вигляд. Поверхня металу матова, а саме вона має дрібні подряпини, за рахунок яких всі ушкодження будуть не так видні. Другий шар - це пластик, в корпусі якого вбудована підсвітка. Третій шар - це якісний двохстороній скотч, який буде надійно закріплювати накладку на внутрішньому порозі Вашого автомобіля. Якщо Ви не вірно приклеїте накладку, то відірвати її будет дуже важко.

Підключення живлення накладок відбувається паралельно до кінцевіка конкретної двері або до дверної лампи. При такому підключенны підсвітка буде автоматично активуватися лише під час коли конкретна дверь відкрита.

Купить накладки на пороги з вбудованою підсвіткою Ви можете через наш Інтернет магазин чи зробити замволення по будь якому телефону. Ми вІдправляємо накладки по всій теріторії України. Термін доставки буде складати від одного до двух робочих днів. Сплатити накладки на пороги для Mercedes Ви можете як Вам зручно, це може буде предоплата на картку банка та безкоштовна доставка, або при отриманні, де Ви зможете розрахуватися. Другий спосіб буде трохи дорожче.

Замовляйте прямо зараз корисний аксесуар для Вашого авто і ефектну опцію для салона.