Накладки на пороги Opel


Уточнить поиск

Накладки на пороги - це корисний автомобільний аксесуар, який багато з водіїв вже оцінили. Основне завдання накладок на порог - це захист лако-фарбового покриття внурішнього порогу від різних пошкоджень. Ці пошкодження виникають під час посадки в автомобіль, коли хтось може торкатися взуттям поверхні порогу і залишати на них подтяпини чи сколи. 

Ми пропонуємо для власників автомобілів Opel накладки на пороги з додатковою функцією, а саме підсвіткою. Крім прямих обов'язків по захисту порога, ці накладки запропонують ще і цікаву опцію для салона Вашого авто, а саме діодну підсвітку.

Ми є офіційний представником на теріторії України європейського виробника OPdesign, який спеціалізується на виробництві різних автомобільних товарів, включно і накладки на пороги. Виробництво знаходиться у Польщі.

У нас Ви знайдете накладки на пороги з підсвіткою для багатьох моделів Опель. Крім того, ми пропонуємо два типа накладок для кожної моделі, а саме Static та Dynamic. Наприклад, по цим посиланням Ви знайдете комлекти накладок для Insignia, Astra H, Astra J, Astra K та інші.

Накладки на пороги з типом Static - це накладки з підсвіткою, яка буде автоматично активуватися під час відкриття конкретної двері. Підсвітка статична, тобто при відкритті двері Ви одразу будете бачити постійне яскраве світіння. Цей варіант пропонує до 5 варіантів кольорів підсвітки. Побачити перелік кольорів  Ви можете в повному описі потрібного комплекту. При замовленні Вам потрібно буде вказати який саме колір Вам підходить.
Накладка конструктивно складається з декількох шарів. Перший шар - це нержавіюча сталь. Вона ідеально підходить для захисту, має натуральний вид. Саме цей шар буде брати на себе усі пошкодження. Поверхня металлу матова, це зроблено для того, щоб всі майбутьні пошкодження буде менш помітні. Другий шар - це пластик, у корпусі якого вбудована діодна підсітка. Саме вона буде давати можливість отримати яксраве світіння навіть у день. Третій шар - це якісний двохсторонній скотч, який нанесений на усю поверхню накладки. Він буде надійно фіксувати накладку на порозі Вашого авто.

Накладки на пороги з типом Dynamic - це повністю аналогічні накладки, але з принципово іншим принципом роботи. Накладка має контролер, який має можливість демонструвати дінамічний ефект підсвітки. Для цього типу накладок пропонується до 10 кольорів підсвітки, та декілька прошивок роботи дінамічного ефекта. Побачити ці варіанти і відео роботи Ви можете в повному описі потрібного комплекта в цьому каталозі для Opel.

Якщо Вам цікаво подивится порівняльний матеріал з різними варіантами цих накладок, Ви можете перейти по цьому посиланню.

Кожен комплект має офіційну гарантію, яка складе 1 рік. У цей термін при якомусь гарантіному випадку Ви отримаєете заміну.

Купить накладки на пороги з підсвіткою для Опель Ви можете як через наш інтернет магазин, так і зробити замовлення по телефону. Ми відправляємо замовлення по всій теріторії Украіни у короткі сроки. Через 1-2 робочих дня Ви зможете отримати потрібний комплект накладок у своєму місті. Сплатити замовлення Ви можете у будь який зручний для Вас спосіб. При оплаті на картку, Ви отримаете безкоштовну доставку по нашій країні.

Замовляйте прямо зараз відмінну європейску якість та отримайте цікаву опцію для Вашого Опель.