Накладки на пороги Skoda


Уточнить поиск

Якщо Ви шукаєте накладки на пороги для Вашої Skoda, у даному інтернет магазині Ви знайдете цікаві рішення для Вашого авто.

Ми пропонуємо для багатьох моделей Шкода накладки на пороги з вбудованою підсвіткою. Ці накладки виконують 2 функції: захист лако фарбового покриття внутрішнього порогу від пошкоджень, та цікава підсвітка для салону Вашого автомобіля.

Виробником пропонованих товарів є польска фабрика OPdesign. Ця компанія займається проєктуванням та виробництвом різноманітних автомобільних аксесуарів, в тому числі і накладок на пороги.

Для кожної моделі Skoda Вам пропонується 2 типу накладок, а саме Static і Dynamic.

Накладки на пороги з підсвіткою тип Static - це накладки, які мають постійну підсвітку. Вона активується в момент відкриття двері, і Ви бачите яскраву та цікаву підсвітку. На вибір Вам пропонується п'ять кольорів на вибір. Ці кольори Ви можете побачити на відео в повному описі товару для Вашої модели Шкода. Вимикається підсвітка в накладці автоматично при закритті двері. Все працює повністью в автоматичному режимі. 

Накладки на пороги з вбудованною підсвіткою з типом Dynamic - це аналогічні накладки як і вище, але з дінамічним принципом роботи. В комплекті до кожної накладки йде контроллер, який і відповідає за дінамічну підсвітку. Вам пропонується на вибір до 5 прошивок з різними режимами роботи підсвітки. Крім цього тип Dynamic пропонує до 10 кольорів підсвітки. Подивитися роботу та пропонований перелік кольорів Ви можете в повному опису необхідної накладки.

Підключення живлення відбувається до кінцевіка кожної двері чи до дверної лампи. Тому при відчиненні двері накладка буде активуватися та демонструвати свою роботу. Встановлення на поргі відбувається завдяки двохстороньому скотчу, який вже нанесений на задню сторону кожної накладки для Skoda. Скотч нанесений на всю площину накладки, тому кріплення на внутрішньому порозі буде максимальним. Простіше за все звернутися до фахівців на СТО, які зможуть якісно підключити на встановити накладки на пороги на Ваш автомобіль.

Для пропонованих накладок ми даєму повну гарантію в 12 місяців з дня замволення. В цей термін Ви можете розраховувати на заміну проблемного товару на новий.

Замовити на купити накладки на порог для Шкода Ви можете через функції нашого інтернет магазину, чи зробити замовлення по телефону. Ми відправляємо замовлення по всій теріторії Україні. Термін доставки складе 1-2 робочих дня. Сплатити замовлення Ви можете як по предоплаті на банківську картку, так і при отриманні у відділенні логістичної компанії.

Замовляйте прямо зараз відмінну якість від євпропейського виробника.