Накладки на пороги Renault


Уточнить поиск

Накладки на пороги з підсвіткою для Renault - це надійний захист для поверхні внутрішнього порогу від пошкоджень та цікава опція для салону Вашого автомобіля.

В нашому інтернет магазині Ви зможете знайти варіанти накладок для багатьох моделів Renault.

Основне завдання накладок на внутрішні пороги - це захист лако фарбового покриття внутрішнього порогу від пошкоджень, які з'являються від торкання взуття при посадці в автомобіль. Вони виглядають як подряпини та сколи, при тому це не є гарним виглядом, коли Ви відкриваєте дверь свого авто.

Додаткое завдання пропонованих накладок - це підсвітка салона. Відкрививши якусь дверь. Ви побачите яксраве підсвічування з якимось логотипом пов'язаним з Вашим автомобілем Рено.

Виробником пропонованних товарів є полький завод OPdesign. Основний напрямок цього виробника - автомобильні аксесуари. в тому числі і захисні накладки на пороги.

У нас Ви знайдете два типа накладок на пороги з різними налаштуваннями та кольорами, а саме тип Static та Dynamic.

Накладки на пороги з підсвіткою Static для Renault - це накладки на пороги, які вироблені для конкретної моделі Рено та мають постійну підсвітку. На Ваш вибір пропонується до 5 кольорів підсвітки. Перелік кольорів Ви можете побачити у повному описі потрібного товару. Підсвітка активується автоматично при відкритті двері і Ви будете бачити якскраву та ефектну підсвітку.

Накладки на пороги з вбудованою підсвіткою тип Dynamic - це аналогічні накладки, але з принципово іншим принципом роботи. Ці накладки для Renault мають контролер, який виробляє цікавий дінамічний ефект діодної підсвітки. Ми пропонуєто декілька прошивок, подивитися ці варіанти Ви можете у повному описі подрібного комплекта. Крім дінамічної роботи накладки цього типу пропонуют до 10 кольорів підсвітки.

Обидва типа накладок мають однаковий зовнішній вигляд. Верхній шар кожної накладки має нержавіючу сталь німецького виробництва. Цей матеріал має гарний вигляд та буде максимально виконувати захисну функцію по захисту порога від пошкоджень. Другий шар - це пластик, у середині котрого вбудована діодна підсвітка. Третій шар - це якісний двохсторонній скотч, який зможе надійно зафіксувати накладку на поверхні внутрінього порогу.

Підключення живлення відбувається паралельно до кінцевіка конкретної двері або до дверної лампи. В такому випадку, підсвітка буде активуватися лише при відкритті двері. Коли дверь закрита, підсвітка не буде працювати.

На кожний комплект Ви отримаєте повну гарантію у 12 місяців, на протязі якої Ви гарантовано зможете отримати заміну на новий комплект.

Наш автомобільний інтернет магазин відправляє замовлення по всій Україні. На протязі 1-2 робочих днів Ви зможете отримати замовлення у своєму місті.

Зробити замовлення Ви можете як Вам зручно, наприклад через магазин або по телефону. Сплатити накладки на пороги Ви можете як по оплаті на картку та отримати безкоштовну доставку. так сплатити замовлення при отриманні у Вашому місті.

Замовляйте прямо зараз європейску якість та користний елемент для салону Вашого автомобіля.