Накладки на пороги Nissan


Уточнить поиск

Накладки на пороги з підсвіткою для Nissan - це корисна опція для захисту внутрішніх порогів автомобіля та цікава підсвітка для салону.

Захист потребує поверхня лако фарбового покриття порога. На цій поверхні з часом з'являються пошкодження від торкання взуттям під час посадки в автомобіль. Вони виглядають як дрібні пошкрябини чи сколи. Ремонт таких проблем може коштувати не малі гроші.

У нас Ви зможете знайти багато варіантів накладок для багатьох моделів Ниссан, а також для кожної моделі ми пропонуємо два типу з різними алгоритмами підсвітки.

Ми пропонуємо два варіанта накладок на пороги, а саме тип Static і Dynamic.

Накладки на пороги з підсвіткою тип Static для Nissan - це накладки, які мають постійну світлодіодну підсвітку. Цей варіант пропонується з 5 кольорами на вибір. При оформленні замовлення Вам потрібно буде вказати потрібний Вам колір.
Накладка має декілька шарів. Верхній шар - це метал, а саме нержавіюча сталь.Цей матеріал як найкраще підходить для цього, він має достатню жорсткість, за рахунок чого цей шар буде відмінно виконувати захисні задачі, та має натуральний та красивий зовнішній огляд. Другий шар - це пластик, у корпусі якого вбудована діодна підсвітка. Третій шар - це двохсторонній скотч, який буде надійно фіксувати накладку на поверхні внутрішнього порогу автомобіля.

Накладки на пороги з типом Dynamic - це аналогічні накладки, але з принципово іншим принципом роботи підсвітки. Ці накладки виглядають повністю аналогічними зовні. В комплекті до кожної накладки йде контролер, який пропонує цікавий дінамічний ефект підсвітки. Для цього варіанту накладок пропонується до 10 кольорів підсвітки. Крім цього, ми пропонуємо до 5 варіантів прошивок, які пропонють різні свтілові ефекти підсвтіки порога. При оформленні замовлення Вам потрібно буде вказати потрібний колір та варіант роботи підсвітки. Побачити ці переліки Ви можете в повному описі накладок для Вашої моделі Ніссан.

Підключення накладок реалізується до кінцевіка конкретної двері або до дверної лампи. При такому підключенні підсвітка буде автоматично активуватися під час, коли конкретна дверь відкрита. Під час коли дверь закрита, підсвітка буде неактивна.

Кріплення накладки на порог реалізується за допомогою двохстороннього скотчу. Від нанесенний на всю задню частину накладки. Він буде надійно фіксувати накладки на поверхні порога, і перед установкою треба точно розмітити місце, тому що при невірному встановленні накладку буде дуже тяжко відірвати.

Виробником пропонованих накладок для автомобілів Nissan є польска компани OPdesign, яка спеціалізується на виробницітві різноманітних авто аксесуарів для багатьох марок. Наш інтернет магазин є офіціальним представником на теріторії України.

Кожен комплект має офіційну гарантію з терміном дії один рік, на протязі котрого Ви отримаєте заміну при гарантійному випадку.

Купить накладки на пороги для Ніссан Ви можете як через наш інтернет магазин, та і можете зробити замовлення по телефону. Ми виконуємо доставку в будь яке місто нашої країни, термін доставки складає 1-3 робочих дня. Сплатити Ваше замовлення Ви можете в будь який зручний для Вас спосіб.

Замовляйте прямо зараз крутий авто аксесуар та сучасну опцію для Вашого Ніссан.