Накладки на пороги Infiniti


Уточнить поиск

Накладки на пороги - це варіант для захисту поверхні внутрішніх порогів від різноманітних пошкоджень. Цей аксесуар вже знає багата частина водіїв.

Ми пропонуємо не просто накладки на пороги як захист, а ще й цікаву опцію для салона Вашого Infiniti - підсвітку порогів.

Відкриваючи передню дверь, Ви зможете побачити яскраву підсвітку з логотипом Вашого автомобіля, яка буде світитись в будь яку частину доби.

Ми пропонуємо накладки европейского виробника OPdesign, який спеціалізується на виробництві автомобільних аксесуарів. Головний напрямок при роботі цієї компанії - якість та унікальність, тому Ви можете бути впевнені, що отримаєте унікальну та цікаву опцію для Вашого Інфініті.

У нас Ви знайдете 2 типу накладок на пороги з підсвіткою. 

Накладки на пороги тип Static - це накладки, які мають постійну світлодіодну підсвітку. При вірному підключенні, активація підсвітки буде автоматична при відкритті конкретної передньої двері. Ви будете бачити яскраве підсвічування накладки у двох площинах, а саме верхня частина з логотипом Infiniti, та передній боковий торець. Накладка має три основних шари. Перший (верхній) шар - це нержавіюча сталь німецього виробництва. Цей матеріал буде брати на себе всі пошкодження, крім того він просто має натуральний і природній колір. Поверхня металлу матова, це зроблемо для того, щоб всі майбутні ушкодження буде менш помітний на накладках. Другий шар - це пластикова частина, у середині якої вбудована світлодіодна підсвітка. Третій шар - це якісний двохсторонній скотч, який буде максимально надійно фіксувати накладку на поверхні внутрішнього порогу. Цей варіант накладок пропонується в декільках варіантів кольорів. Побачити перелік та подивитися принцип роботи Ви можете в повному описі накладок до Вашої моделі Infiniti.

Накладки на пороги з типом Dynamic - це накладки повністью аналогічні вище описаним накладкам, але з принципово іншою схемою роботи підсвітки. Ці накладки можуть запропонувати дінамічний ефект роботи, коли підсвітка будет пропонувати цікавий та унікальній ефект роботи. У комплекті до кожної накладки йде контролер, який відповідає за алгоритм роботи підсвітки. Вам пропонується декілька варіантів роботи дінамічної підсвітки та до 10 кольорів. З цими параметрами роботи діодної підсвітки Ви можете ознайомитись у повному описі накладок для Вашої моделі Інфініті.

Підключення кожної накладки відбувається окремо до кожної двері. Для отримання живлення накладку треба паралельно підключити до кінцевіка або до дверної лампи. Це Вам зможуть зробити на будь якому СТО.

Також ми можемо виробити і ексклюзивне замовлення з Вашим будь яким текстом чи логотипом. Це цікавий варіант доповнення салону Вашого авто. Про це Ви більше можете дізнатися по цьому посиланню.

На всі комплекти ми надаємо повну гарантію, яка складає один рік з дня замовлення. На протязі цього періоду Ви зможете отримати заміну проблемної деталі.

Купить накладки на пороги для Infiniti Ви можете або через сайт, або сформувати замовлення по телефону. Ми відправляємо накладки на пороги по всій Україні у короткі сроки. Сплатити замовлення Ви можете як при отриманні у своєму місті, так і по предоплаті та отримати безкоштовну доставку.

Замовляйте прямо зараз відмінну якість та стильний елемент для Вашого автомобіля.