Накладки на пороги з підсвіткою з Вашим дизайном - (тип Static)

  • 2 100 грн

  • Код товара: custom-order-static

Доступные опции

Накладки на пороги з підсвіткою тип Static - це накладки на внутрішні пороги, які виконують 2 цілі: захист поверхні порога від пошкоджень, цікаве доповнення декору салону такою опцією як підсвітка.

Тип Static - це накладки, які мають статичну підсвітку, тобто при відкритті конкретної двері Ви бачите яскраве підсвічування та якись логотип на верхній частині накладки. 

Приклад роботи накладок на пороги з підсвіткою тип Static Ви можете побачити на цьому відео:

На Ваш вибір пропонується до 5 кольорів підсвітки, а саме: білий, червоний, синій, зелений. жовтий.

Ці накладки повністю аналогічні стандартним накладкам, але ми Вам можемо запропонувати ще одну опцію - зробити напис на верхній частині кожної накладки з Вашим дизайном. Це может бути будь який напис, логотип чи щось інше. 

Для того щоб зробити ексклюзивний аксесуар для Вашого авто, Вам потрібно зв'язатися з нами, надати потрібний логотип чи напис. Ми розробимо креслення Вашого дизайну та вишлемо Вам для узгодження. Якщо все Вам підходить, Ви сплачуєте повністю замовлення і на протязи 1-2 тижднів ми висилаємо Вам ваше уникальне замовлення.

Ціна на ексклюзивні замовлення вища, ніж на стандартні накладки, тому що для таким проектів треба окрема робота дизайнера. Ціна вище не на багато, але Ви маєте можливість отримати ексклюзивну опцію для Вашого авто, яка будет тільки у Вас.

По всім питанням на такі замовлення звертайтися до наших менеджерів, вони зможуть Вам допомогти та проконсультувати.

Відео роботи накладок з типом Static:


Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо