Накладки на пороги з підсвіткою Toyota FJ Cruiser 2006+ - (тип Static)

  • 2 520 грн

  • Код товара: DHLS-STA-TO-FJ

Доступные опции

Пропонуємо Вашій увазі цікавий товар для Toyota FJ Cruiser 2006+, який поєднує в собі дві функції: захист внутрішніх порогів автомобіля від пошкоджень і додаткове підсвічування салону.

Багато з нас помічали, як швидко поверхня внутрішніх порогів автомобіля покривається тими чи іншими ушкодженнями. Вони виникають через те, що сідаючи в авто, ми можемо торкнутися підошвою взуття сам поріг, через це на лако фарбовому покритті залишаються різні потертості або відколи. Чим більше ми користуємося автомобілем, цих пошкоджень не меншає.

Ми пропонуємо рішення, яке багатьом водіям відомо і оцінено, а саме накладки на внутрішні пороги. Але, крім основного завдання щодо захисту порога від пошкоджень, ми пропонуємо ще й декоративну функцію, а саме диодну підсвітку накладки.

Особливості.

Даний тип накладок має тип Static. Це означає, що при відкритті дверей Ви побачите підсвічування як на головній частині, так і в торці по всій довжині. На вибір Вам пропонується вибрати 1 колір підсвітки з п'яти: білий, червоний, синій, зелений, жовтий. При замовленні Ви повинні вказати відповідний Вам колір (праворуч від фото).

Принцип роботи.

При підключенні згідно схеми, кожна накладка працює повністю незалежно від іншої. Активація конкретної накладки починається автоматично при відкритті відповідних дверей. При закритті дверей підсвічування автоматично відключається, а накладка переходить в режим очікування. Іншими словами, процес включення / відключення повністю автоматичний.

Конструкція.

Накладки на пороги з підсвіткою мають кілька шарів. Верхній шар - нержавіюча сталь. Даний вибір не випадковий, метал зможе брати на себе всі зовнішні впливи. Крім цього, нержавіюча сталь має відмінний колір і зовнішній вигляд. Метал має по всій площі дрібні подряпини, це зроблено спеціально для того, щоб всі виниклі під час використання потертості були, максимально непомітні.

Наступний шар - це пластик, всередині якого встановлені діодні елементи, які і створюють яскраву і однотонну підсвітку. Третій шар - двосторонній скотч, який надійно фіксує накладки на поверхні внутрішнього порога.

Установка та підключення.

Накладки на пороги з підсвіткою встановлюються на внутрішні пороги на двосторонній скотч, який нанесений на всю площу задньої сторони. Якість скотча така, що якщо Ви не вірно приклеїте накладку, відірвати її буде проблематично і Ви можете пошкодити її корпус. Підключення живлення проводиться до кінцевика двері або паралельно до дверних ламп. При вірному підключенні підсвічування накладки буде використовуватися тільки при відкритих дверях. Найпростіше Вам звернеться на СТО, така робота не є складною і дорогою.

Комплект поставки.
- дві накладки на передні пороги для Toyota FJ Cruiser 2006+,
- необхідна проводка для підключення,
- інструкція на декількох мовах,
- гарантійний талон.

Гарантія 12 місяців.

Виробник: OPdesign.

Приклад роботи накладок з підсвіткою Ви можете побачити на цьому відео.


Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо