Накладки на пороги з підсвіткою Toyota Rav4 V 2019+ (front doors) - (тип Static)

  • 1 820 грн

  • Код товара: DHLS-STA-TO-RA4-5

Доступные опции

Накладки на пороги з підсвіткою для Toyota Rav4 V 2019+ з типом Static - це накладки на внутрішні пороги з постійною підсвіткою, яка автоматично активується при відкритті двері.

Призначення.

Основне завдання накладок на пороги - захист лако фарбового покриття внутрішніх порогів від пошкоджень. Пошкоджень представляють собою дрібні потертості й відколи фарби або лаку від торкання взуття при посадці в автомобіль. Автомобіль з невеликим терміном використання вже має дані неприємності, а чим більше термін використання, тим більше ушкоджень. Накладки на пороги повинні взяти на себе ці ушкодження і захистити поріг.

Пропоновані накладки з підсвіткою, крім захисної функції, надають ще додаткову функцію - підсвітка порога. Це цікава функція або опція, яку все частіше можна побачити в заводських комплектаціях, але в основному їх можна зустріти тільки в дорогих версіях. З пропонованими накладками Ви можете отримати цю опцію в будь-якому авто.

Конструкція,

Накладки на пороги з підсвіткою мають 3 шари. Верхній шар являє собою нержавіючу сталь. Саме цей шар накладки виконує захисну функцію, саме метал буде приймати на себе всі пошкодження. Через свої властивості, нержавіюча сталь оптимально підходить для поставлених завдань. Крім цього нержавіюча сталь має цікавий зовнішній вигляд. Поверхня металу має сліди шліфування. Це зроблено для того, щоб можливі пошкодження на металі були непомітні, і накладка зберігала довго свій новий вид.

Другий шар накладки - пластик, в корпусі якого встановлена діодне підсвічування. Вона дозволяє отримати яскраве і рівномірне світіння як верхньої частині, так і торця по всій довжині. Через таке конструкційне рішення накладка має унікальний дизайн і відмінну підсвітку.

Третій шар - якісний двосторонній скотч, який нанесений на всю задню поверхню накладки. Властивості скотча такі, що при неправильному встановленні накладки на пороги, зняти її без пошкодженнь, буде дуже проблематично.

Підключення та принцип роботи.

Накладки на пороги з підсвіткою підключають до кінцевиків передніх дверей або до дверних ламп. При такому підключенні підсвічування в накладках буде включатися тільки при відкритті двері. Відкрили двері, накладка підсвічується, закриваєте двері - підсвічування автоматично відключається. При підключенні живлення не по інструкції, це не гарантує довгий термін служби.

Особливості:

Пропоновані накладки на пороги дають вибрати Вам колір підсвітки. Вам пропонується вибрати свій колір підсвічування з даних варіантів: білий, червоний, синій, зелений, жовтий. При оформленні замовлення Ви повинні вказати колір.

Установка.

Установка накладок на пороги з підсвіткою проводиться до внутрішнього порогу автомобіля на двосторонній скотч. Цей варіант є надійним за способом кріплення і простим по процесу інсталяції. Перед установкою необхідно розмітити місце установки, очистити і знежирити поріг. Зняти захисну стрічку з тильного боку накладки і прикласти. У мережі Ви можете знайти велику кількість інструкцій по установці такого роду накладок. Далі необхідно підключити живлення накладки до концевику або дверної лампи конкретних дверей. Найпростіше звернутися до фахівців на будь-якому СТО та провести цю операцію.

Комплект поставки.

- накладки на передні пороги для Toyota Rav4 V 2019+ 2 шт.,
- все необхідна проводка для підключення,
- Інструкція із встановлення,
- гарантійних талон.

Виробництво: OPdesign (Польща).

Гарантія 12 місяців.

Приклад роботи (відео).

На даному відео Ви можете побачити роботу накладок на пороги з підсвіткою "Static" від OPdesign.Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо